FUNDUSZOWA REKOMENDACJA INWESTYCYJNA

Zgodnie z obowiązującym prawem, świadczenie usług doradztwa inwestycyjnego, jako że stanowi przejaw działalności maklerskiej, wymaga uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego. Udzielanie porad inwestycyjnych bez zezwolenia jest bardzo ryzykowne i co do zasady oznaczać może tylko jedno… kłopoty.

Czy w świetle tego, co napisałem powyżej, myślisz, że znalazłby się jakiś śmiałek, który dobrowolnie położyłby głowę na regulacyjnym pieńku, udzielając porad inwestycyjnych bez zezwolenia?

Pewnie nie.

No to uważaj.

Zgłaszam się na ochotnika. Od razu mówię, że zgody Komisji na udzielanie rekomendacji inwestycyjnych nie posiadam.

Inwestycja, którą chciałbym Ci polecić, to strzał w dziesiątkę. Gwarantuję, że nie stracisz na niej ani grosza, za to zyskasz fortunę. Musisz się jednak spieszyć, masz czas do 2. maja.

Przechodzę do rzeczy.

Jeśli do tej pory nie rozliczyłeś się z Fiskusem,  oznacza to, że cały czas możesz jeszcze przekazać 1% swojego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

Jedną z takich organizacji jest Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jej podopiecznym jest Michałek Grzesik. Michałek od urodzenia walczy o zdrowie.

Najważniejsze problemy, z którymi Michaś boryka się na co dzień to:

– Zespół Westa

– mózgowe porażenie dziecięce, będących skutkiem wylewu dokomorowego,

– liczne powikłania związane z wcześniactwem i niską masą urodzeniową.

Choroby, przez które przechodzi Michaś, skutkują tym, że na chwilę obecną ma on bardzo znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Michaś wymaga stałej opieki wielu specjalistów, ciągłego przyjmowania leków oraz codziennej rehabilitacji.

Michałek równo 3 dni temu skończył dwa i pół roku, waży niecałe 9 kg, nie siedzi samodzielnie, nie mówi, wymaga stałej i kosztownej opieki, jednak mimo to się nie poddaje, czego dowodem jest uśmiech, który często gości na jego twarzy.

Dziś stajesz przed możliwością dokonania jednej z najlepszych inwestycji, jakie kiedykolwiek udało Ci się zrealizować. Wystarczy, że wypełniając PIT w odpowiednim polu wpiszesz numer KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, (ten numer to  0000037904), a dodatkowo, w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” dopiszesz:

“27933 Grzesik Michał Warszawa”

Tutaj zobacz, jak powinno to wyglądać.

I tyle. Pomagając Michałkowi, możesz być pewien, że Twoje pieniądze zostaną dobrze spożytkowane. A jeśli uznasz ten artykuł za wartościowy, przekaż go proszę dalej.

Aha, i nie mów Komisji, że udzieliłem Ci porady inwestycyjnej bez zezwolenia.

Share Button

Comments

comments