O mnie

Cześć, Jesteś na blogu portfelefudnuszy.pl a to jest zakładka o mnie.

Nazywam się Krzysztof Szachogłuchowicz. Jeśli zastanawiasz się, czym poza prowadzeniem bloga zajmuję się na co dzień, to pokrótce Ci teraz o tym opowiem.

DZIAŁALNOŚĆ ZAWODOWA

Moja codzienna praca to obsługa korporacyjna towarzystw funduszy inwestycyjnych, jak również tworzenie funduszy oraz wsparcie prawne w ich promocji i dystrybucji. W swojej działalności zawodowej posługuję się skrótem „r.pr.”, co jest związane z tym, że wykonuję zawód radcy prawnego.

PROJEKTY

W związku z dokonanym zgłoszeniem lobbingowym, włączyłem się w prace nad ustawą o pracowniczych planach kapitałowych. Jestem także zaangażowany w działalność Fund Industry Support, gdzie pełnię funkcję wiceprezesa zarządu.

Blog portfelefudnszy.pl to miejsce, w którym udowadniam, że fundusze inwestycyjne mogą stanowić ciekawą alternatywę pozwalającą na zarobienie dodatkowych pieniędzy wszystkim tym, którzy posiądą podstawową orientację związaną z funkcjonowaniem zbiorowych form inwestowania. A wiedzę tę można zdobyć między innymi tu.

Sam też jestem inwestorem. Dzięki pieniądzom zarobionym na funduszach, odwiedziłem dotychczas Maltę, Cypr, Izrael, Grecję, Finlandię, Szwecję, Serbię, Estonię i wiele innych. Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, zachęcam Cię do napisania na: k.szachogluchowicz@portfelefunduszy.pl

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, zachęcam Cię do napisania na: