GDZIE SZUKAĆ OFERT PRACY NA RYNKU FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH?

Towarzystwa funduszy inwestycyjnych, depozytariusze, domy maklerskie, czy agenci transferowi to tylko niektóre z instytucji finansowych zaangażowanych w obsługę funduszy inwestycyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w funduszach, ten artykuł jest dla Ciebie.

Jeszcze do niedawna brak było platform dedykowanych ofertom pracy na rynku funduszy inwestycyjnych. Dziś jest już zupełnie inaczej. praca.fispoland.com to pierwszy innowacyjny portal z ogłoszeniami dedykowany osobom chcącym znaleźć zatrudnienie w instytucjach finansowych zajmujących się obsługą funduszy inwestycyjnych.

Jeśli jesteś księgowym, analitykiem, prawnikiem, kontrolerem finansowym, albo zwyczajnie interesujesz się tematyką instytucji zbiorowego inwestowania, zajrzyj koniecznie na praca.fispoland.com

Nieważne, czy jesteś studentem, posiadasz kilkuletnie doświadczenie w branży, czy też kierujesz kilkuosobowym zespołem. Oferty dostępne na praca.fispoland.com adresowane są zarówno do stażystów, osób dopiero co rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i pracowników z kilkuletnim doświadczeniem w branży.

Co ważne, korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji. Jeśli zainteresuje Cię jakieś ogłoszenie, masz możliwość bezpośredniego skontaktowania się z pracodawcą. A gdybyś był zainteresowany nowinkami z rynku funduszy inwestycyjnych, zapisz się na newsletter fispoland.com, on również nic nie kosztuje.

Share Button

Comments

comments